Search
Iranian Rial
EN
Back to all

چند توصیه در هنگام خرید انگشتر نقره و استفاده از آن

چند توصیه در هنگام خرید انگشتر نقره و استفاده از آن

در این مقاله، در مورد جزئیاتی صحبت می کنیم که هنگام خرید انگشتر نقره باید به آن ها توجه کنید . انگشتر های نقره ای ، که ما آن ها را دوست داریم و با اشتیاق از آن ها استفاده می کنیم، بعضاً به دلیل انتخاب فوری و گزینش های  اشتباه محکوم می شوند که در جعبه جواهرات شما بسته و بلا استفاده  بمانند . ما در این مقاله به شما چند نکته ی مهمی را بازگو می کنیم که اگر در هنگام خرید زیورآلات نقره به آن ها توجه کنید می توانید با خیال آسوده تا مدت های طولانی از آن ها استفاده کنید .وقتی انتخاب درست و  دقیقی داشته باشید ، می توانید حتی از زیور آلاتی که بدون حوصله و سریع خریده اید نیز تا مدت های طولانی استفاده کنید .


نکات مربوط به خرید حلقه ست نقره :


مدل های حلقه ازدواج نقره از زیور آلات بسیار مهمی در پروسه ی ازدواج هستند . حلقه های ازدواج با ظرافت خود بسیار خیره کننده هستند ، و همیشه  در بین زوج ها محبوبیت خود را حفظ می کنند .انتخاب حلقه ی ازدواج بسیار مهم است زیرا شما با این حلقه تا مدت های زیاد سر و کار دارید و از آن در همه جا استفاده خواهید کرد به این منظور نکته ی مهمی که در انتخاب این مدل زیور آلات باید توجه کنید این است که حتما با توجه به سلیقه ی خودتان باشد و حتما خودتان آن را انتخاب کنید و تحت تاثیر جمع یا گروه اطراف خود نشوید .
حلقه های ازدواج نقره ای  در سبک های کلاسیک و مدرن طراحی و تولید می شوند و یا این که شما می توانید به یک کارگاه تولید مراجعه کنید و با توجه به سلیقه ی خودتان آن را طراحی کنید .  اگر بخواهید از جنس نقره استفاده کنید می توانید یا از نقره سفید یا از نقره ای که روکش طلا شده است در این طراحی استفاده کنید .
به عنوان توصیه ، اولین توصیه ای که ما برای حلقه های ازدواج می کنیم ، قطعا خرید از یک فروشگاه معتبر خواهد بود . اخیراً ، برخی از مشاغل از مواد بی کیفیت برای کاهش هزینه ها استفاده می کنند . این کار باعث می شود که زیور آلات شما پس از مدتی تیره و تار شود و شما نتوانید از آن استفاده کنید از طرفی این کار باعث می شود وجهه نقره در دیدگاه عموم کم ارزش شود .
همان طور که مشخص است از مقدار مشخصی مس در ساخت نقره استفاده می شود . با این حال ، مس مورد استفاده هم کیفیت نقره را کاهش می دهد و هم باعث تغییر شکل سریع می شود .علاوه بر همه این موارد ، استفاده از مس باعث می شود نقره به مرور قرمز شود و به سرعت تیره شود .
توصیه دوم ما به عنوان توصیه انگشتر نقره این است که قطعاً برای استایل شما مناسب است . از آن جا که حلقه ازدواج شما همیشه با انگشتان شما همراه شما خواهد بود اگر سبک زندگی شما بیش تر روزمرگی تر است  ، مدل حلقه های عروسی مدرن و اسپرت بسیار مناسب شما خواهد بود .اگر استایلی کلاسیک و پر زرق و برق دارید ، طرح های حلقه ازدواج کلاسیک که به صورت شخصی و با سنگ تزئین شده اند ، انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود .


انگشتر نقره مردانه


انگشتر های نقره مردانه یکی از زیور آلات  ضروری آقایان امروزی است .هنگام انتخاب انگشتر های نقره ای که انگشتان مردان را با طرح های شیک و درخشان تزئین می کنند ، چند توصیه به شما ارائه می دهیم .
اول از همه ، هنگام انتخاب حلقه ، باید توجه داشته باشید که برای شما مناسب است . به غیر از این ، اگر قصد دارید از حلقه خود به طور مداوم استفاده کنید ، به نفع شما خواهد بود که انگشتر هایی را انتخاب کنید که هیچ مشکلی در زندگی روزمره شما ایجاد نکند و سهولت استفاده را فراهم کند .
انگشتر های نقره مردانه با استفاده از سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی طراحی و تولید می شوند . توجه به سنگ های استفاده شده در حلقه های نقره ای که خریداری می کنید ، یک جزئیات مهم است . انگشتر نقره اونیکس یکی از موارد عالی برای مردان است.
بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه ها از سنگ های زیرکن در جواهرات  استفاده می کنند . این سنگ نسبتاً فاسدشدنی و بی فایده است .به همین دلیل ، توصیه می کنیم هنگام انتخاب حلقه نقره به کیفیت مواد استفاده شده توجه کنید . جدا از این ، توجه به محدوده ضمانت زیورآلاتی  که خریداری کرده اید ، نکته مهمی خواهد بود .

 

انگشتر نقره مردانه


حلقه های زودیاک یا ماه تولد


حلقه های زودیاک زیور آلات  بسیار محبوبی برای افرادی است که به طالع بینی و فال  علاقه دارند . همان طور که مشخص است ، هر علامت زودیاک سنگ مخصوص خود را دارد . و زیور آلات طراحی و تولید شده با این سنگ ها ، طرح های بسیار شیک هستند .
به عنوان توصیه حلقه نقره ای یک علامت زودیاک ، اولین پیشنهاد ما به شما این است که شما باید سنگ علامت زودیاک خود را بشناسید .سنگ متعلق به علامت زودیاک شما هم احساس خوبی به شما می دهد و هم به نفع شما خواهد بود . حلقه های زودیاک با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی طراحی و تولید می شوند .
هر یک از سنگ های طبیعی ویژگی ها و مزایای متفاوتی دارند . مزایای این سنگ ها در افراد مختلف متفاوت است . سنگی که برای اکثر افراد مفید است می تواند بر برخی افراد اثر سوء بگذارد .به عنوان مثال ، سنگ هایی که دارای اثرات محافظتی در برابر استرس و چشم بد هستند ، می توانند باعث ایجاد استرس و تحریک پذیری در برخی افراد    شوند  .به همین دلیل ، یادگیری سنگ علامت خود و استفاده از طرح های زیور آلاتی  آن به نفع شما خواهد بود .


مدل های حلقه های  سنگی


مدل های حلقه سنگی حلقه های محبوبی هستند که در هر دوره ای محبوب   هستند . مدل های انگشتر سنگ نقره ای  در روز ها و شب های خاص مورد پسند خانم ها و آقایان است .ما می خواهیم به عنوان توصیه ای برای انگشتر نقره ای با سنگ ، چند جزئی را ذکر کنیم با توجه به زندگی روزانه و محیطی از آن می خواهید استفاده کنید ترکیب درست را انتخاب کنید .
این طرح ها که با فرم های ظریف و پر زرق و برق همیشه مورد پسند مردان و زنان هستند ، با توجه به سنگ های استفاده شده قیمت گذاری می شوند .توصیه می کنیم هنگام خرید حلقه های سنگی که با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی طراحی و تولید شده اند ، از فروشگاه های معتبر خرید کنید .
گارانتی حلقه ها نیز جزئیات بسیار مهمی است . برای شما مفید است که هنگام خرید جزئیاتی را که شامل گارانتی می شود ، بدانید .مدل های انگشتر سنگی یکی از اکسسوری هایی است که شما عزیزان را در مناسبت های خاص خوشحال و شیک می کند .شما می توانید از بین این طرح ها انتخاب کنید تا همسرتان را در مناسبت های خاص مانند سالگرد ، تولد یا مادرتان در روز مادر شاد کنید و عزیزانتان را خوش حال  کنید .


موارد استفاده و ترکیبات نقره

حدود 10 درصد از نقره تولید شده در ایالات متحده در سکه، جواهرات و هنر استفاده می شود. یکی از روش های استفاده از نقره در آلیاژهای طلا است. طلا برای سکه و جواهرات بسیار مطلوب است. اما استفاده از آن به شکل خالص بسیار نرم است. با این حال، افزودن نقره به طلا آلیاژی ایجاد می کند که بسیار قوی تر و بادوام تر است. بیشتر اقلام "طلا" امروزی در واقع آلیاژهایی هستند که اغلب حاوی آلیاژهای نقره و طلا هستند.

اما موارد دیگر از فلز نقره بسیار بیشتری استفاده می کنند. حدود نیمی از نقره تولید شده در ایالات متحده برای ساخت فیلم عکاسی استفاده می شود. نقره خالص ابتدا به یک ترکیب تبدیل می شود: کلرید نقره، برمید نقره یا یدید نقره. سپس از این ترکیب برای ساخت فیلم عکاسی استفاده می شود.

دومین کاربرد مهم نقره در تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی است. حدود 20 درصد از کل نقره تولید شده برای این منظور استفاده می شود. نقره در واقع محبوب ترین فلز برای تجهیزات الکتریکی است. الکتریسیته به راحتی از طریق نقره از طریق فلزات دیگر جریان می یابد. با این حال، در بیشتر موارد، فلزاتی مانند مس یا آلومینیوم به دلیل ارزان تر بودن استفاده می شود.

 

ترکیبات نقره


خواص آنتی باکتریال

نقره به دلیل خواص ضد باکتریایی قوی و استفاده از آن در صنعت پزشکی شناخته شده است. این ماده به عنوان بخشی از لباس های مخصوص برای جلوگیری از انتشار باکتری ها و بوی نامطبوع استفاده می شود. نقره همچنین در نوک انگشتان دستکش های مخصوص تولید شده برای جلوگیری از رشد باکتری ها وجود دارد.

تاثیر نقره بر سلامتی

نقره یک عنصر سمی خفیف است. هنگامی که فلز یا ترکیبات آن با پوست تماس پیدا می کند، می تواند باعث ایجاد لکه های آبی به نام آرژیری یا آرژیروز شود. استنشاق طولانی مدت گرد و غبار نقره نیز می تواند عواقب جدی برای سلامتی داشته باشد.


تراکم نقره

نقره یک فلز گرانبها با چگالی بالا است. چگالی نقره 10.5 گرم بر سانتی متر مکعب است. چگالی بالای نقره، جعل سکه های نقره را برای جعل کنندگان دشوار می کند. اگر اندازه سکه مناسب باشد اما از نقره ساخته نشده باشد، به راحتی می توان از روی وزن آن را تشخیص داد. به همین ترتیب، اگر سکه از فلز پایه با وزن مناسب ساخته شده باشد، اندازه آن نادرست است. همانطور که نقره خالص یک فلز بسیار نرم است. جواهرات اغلب از نقره استرلینگ، آلیاژی با 92 ساخته می شود.5% نقره خالص مخلوط با سایر فلزات اساسی مانند مس، نیکل یا روی است.
حلقه های مذهبی مانند انگشتر نقره شرف الشمس یا انگشتر عقیق حلقه های مذهبی به دلیل طرح و تأثیر آن ها بر احساسات معنوی ، طرح های بسیار مورد علاقه هستند .حلقه های مذهبی با طراحی های چشمگیر خود همه را به خود جلب می کند و  به مردم آرامش می بخشد .
لوازم مذهبی که بر معنویت مسلط هستند و علاقه زیادی به همه کسانی که می خواهند این احساسات را بیان کنند نشان می دهند ، ویترین ها را نیز با طرح های خیره کننده خود تزئین می کنند .به عنوان توصیه انگشتر نقره ، یکی از مهم ترین توصیه هایی که می توانیم در مورد انگشترهای نقره مذهبی به شما ارائه دهیم ، خرید از فروشگاه های معتبری است که این حرفه را می شناسند .
به غیر از این ، اگر احساسات روحی شما غالب است یعنی به شدت به معنویات علاقه دارید، حلقه های مذهبی فقط برای شما هستند . با انتخاب این طرح ها می توانید هم آرامش و هم ظرافت را بیابید . شما می توانید از بین مدل های کلاسیک ، مدرن و اسپرت متناسب با سبک لباس خود انتخاب کنید .
اگر سبک اسپرت دارید ، طرح های سنگی ساده اما مدرن شما را تکمیل می کند و شما را شیک می کند .اگر ترجیحات پوشاک پرزرق و برق و سنگین بیش تری دارید ، مدل های کلاسیک و انگشتر های مذهبی تزئین شده با سنگ های بزرگ برای شما مناسب خواهد بود .می توانید از بین مدل های حلقه مذهبی برای خود و عزیزان خود انتخاب کنید . شما می توانید با این طرح هایی که به شما آرامش و شادی می بخشد احساس خوبی داشته باشید .

Comments
Write a comment Close