تحلیل قیمت بیت کوین

همه چیز از سال ۲۰۰۸ و انتشار مقاله‌ای که نوعی پول الکترونیک به نام بیت کوین در آن معرفی شده بود آغاز شد. هویت ناشناسی به نام ساتوشی ناکاموتو آغازگر انقلابی بود که سال‌ها بعد به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل شد و اقتصاددانان را به بحث‌های نظری گسترده درباره آن وادار کرد.

بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که در دنیای پسا اینترنت آغازگر جریان غیرمتمرکزسازی شد.

بیت کوین (bitcoin) می‌تواند نوعی پول باشد که با آن خرید کرده یا سفارش‌ آنلاین انجام می‌دهید، به‌عنوان یک نوع سرمایه‌گذاری مطرح شود که ارزش اندوخته‌های شما را در بلندمدت حفظ می‌کند یا بستری برای برنامه‌های غیرمتمرکز در آینده باشد که در جنبه‌های غیرمالی از زندگی شما وارد می‌شود.

احتمالا همراه با افزایش قیمت‌ وسوسه‌انگیز ارزهای دیجیتال، در اخبار و فضای مجازی درباره‌ پادشاه ارزهای دیجیتال چیزهایی شنیده باشید و در میان گشت‌وگذارتان در سایت‌‌های مختلف با مطالبی تحت عنوان اینکه بیتکوین چیست و یا چطور می‌توانید بیت‌کوین رایگان به دست بیاورید، برخورد داشته‌اید.

بیت کوین نوعی پول الکترونیک است که به وسیله آن می‌توانید به هر نقطه‌ای از دنیا پول بفرستید یا از آن برای خرید کالا و خدمات استفاده کنید.

دو ویژگی اصلی بیت کوین یعنی غیرمتمرکز بودن و در امان ماندن از چاپ واحدهای پولی بیشتر، دستاورد مهمی در برابر پول‌های امروزی به حساب می‌آیند که مسیر را برای شکل جدیدی از نظام اقتصادی در آینده باز می‌کند. بیت کوین را می‌توانید به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید، به وسیله آن انتقالات ارزی خود را انجام دهید و حتی از فروشگاه‌های آنلاین سفارش دهید.

تحلیل زیر صرفا نظر نویسنده است و توصیه به خرید و فروش نمیباشد:

بیت کوین پس از برخورد به مقاومت ۶۸۵۴۲ دلار دچار ریزش شده ولی قیمت در حال حاظر بالای ابر کومو میباشدو کوموی آینده صعودی می باشد، اندیکاتور macd نزولی است و اندیکاتور rsi نیز بالای خط ۵۰ است که هشدار می دهد ممکن است قیمت پایین تر رود، در صورتی که دو اندیکاتور macd و rsi سیگنال صعود بدهند ممکن است قیمت به طرف افزایش حرکت کند.

درباره‌ی admin_argtejarat

همچنین ببینید

دوره آموزشی استراتژی های ویژه فارکس و کریپتو کارنسی

معاملات طلا و بیت کوین و رمز ارز ها و فارکس می تواند بسیار سودده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.